Konsultant

PLN

Agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej o ugruntowanej pozycji rynkowej szuka doświadczonych, świetnie zorganizowanych i kreatywnych Konsultantów z „lekkim piórem” do zespołu LoveBrands Medical

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3-letniego doświadczenia w obszarze komunikacji (mile widziane doświadczenie agencyjne)
  • Doświadczenia w obszarze influencer marketingu
  • Lekkiego pióra: umiejętności redagowania tekstów informacji prasowych, scenariuszy, tekstów eksperckich itp.
  • Zdolności interpersonalnych: łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami, mediami, ekspertami
  • Znajomości zagadnień z obszarów: branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz ochrony zdrowia
  • Praktycznej umiejętności prowadzenia (we współpracy z grafikiem/studiem audio-video) profili w social mediach.
  • Umiejętności analizowania i tworzenia raportów medialnych i social mediowych
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientami anglojęzycznymi w formie ustnej i pisemnej

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji
  • Bieżąca obsługa projektów komunikacyjnych, w tym obsługa mediów społecznościowych.
  • Tworzenie artykułów, informacji prasowych, notatek prasowych itd.
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z mediami i ekspertami.
  • Raportowanie i rekomendacje na bazie analiz strategicznych raportów social mediowych

Gwarantujemy:

  • Pracę dla topowych marek (polskich i międzynarodowych).
  • Hybrydowy system pracy
  • Dobrą atmosferę pracy opartą na partnerskich relacjach i zaufaniu.
  • Wsparcie doświadczonych managerów gwarantujące rozwój osobisty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i doświadczenia
  • Pakiet zdrowotny
  • Dofinansowanie do Karty MultiSport

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji zawierających CV na adres rekrutacja@lovebrandsgroup.pl.

Wyślij swoje zgłoszenie

Informacje o rekrutacji

Data dodania

Miejsce pracy

Rodzaj pracy

Wynagrodzenie brutto

PLN

Rodzaj stanowiska

Wymagane umiejętności

Benefity