Regulamin

1. Redakcja PRoto.pl zamieszcza ogłoszenia dotyczące pracy w szeroko pojętej branży komunikacji marketingowej, m.in. public relations, marketing, digital PR, social media, influencer marketing, employer branding, komunikacja wewnętrzna, sponsoring, event marketing, CSR i ESG, public affairs.

2. Koszt jednorazowej publikacji ogłoszenia wynosi 80 zł netto. Oferta widoczna jest przez dwa tygodnie (14 dni od daty publikacji).

3. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania ogłoszeń lub niezamieszczania ich w uzasadnionym przypadku.

4. Redakcja dopuszcza możliwość wprowadzania korekty do już opublikowanego ogłoszenia.

5. Zmiany wymienione w pkt. 3 nie mogą wprowadzać Czytelników w błąd w trakcie trwania procesu rekrutacji i modyfikować zasadniczej treści ogłoszenia. W szczególności dotyczy to: skrócenia terminu obowiązywania lub usunięcia ogłoszenia, zmiany zakresu obowiązków lub wymagań pracodawcy, zmiany stanowiska.

6. Redakcja PRoto.pl ma dwa dni robocze na opublikowanie standardowego ogłoszenia. Jeśli chcesz, żeby Twoje ogłoszenie pojawiło się natychmiast po jego wysłaniu do redakcji, możesz skorzystać ze specjalnej opcji promocji. W przypadku jej wyboru prosimy o telefon do redakcji: 698 634 582 lub (22) 378 37 84. Ta opcja dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

7. Redakcja PRoto.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.

8. Publikacja oferty następuje po przesłaniu jej na adres redakcja@proto.pl i potwierdzeniu ze strony redakcji. W wiadomości prosimy o podanie danych do faktury, informacji o wybranej usłudze i dacie jej realizacji oraz kontaktu do zamawiającego.

9. Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby rekrutacji jest podmiot zamieszczający ogłoszenie/pracodawca, który jest zobowiązany do spełnienia obowiązków związanych z przetwarzaniem danych osobowych. PRoto.pl nie zbiera i w żaden inny sposób nie przetwarza danych kandydatów, ani nie spełnia w imieniu pracodawcy obowiązków z tym związanych.

W przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt.

FAQ

Jak długo ogłoszenie jest widoczne na stronie? Kiedy oferta wygasa?

Podstawowe ogłoszenie wyświetlane jest przez maksymalnie dwa tygodnie (14 dni kalendarzowych) od dnia publikacji. Mogą Państwo wybrać krótszy czas wyświetlania oferty, jeśli planują Państwo wcześniejsze zakończenie rekrutacji – prosimy o stosowną informację.

Jeśli nie wybiorą Państwo daty zakończenia emisji, redakcja automatycznie ustawi dwutygodniowy okres. Dłuższy czas wyświetlania oferty jest możliwy za dodatkową opłatą – prosimy o kontakt w tej sprawie. Ogłoszenie wygasa o północy ostatniego dnia publikacji.

Czy mogę edytować opublikowane ogłoszenie?

Możliwość edycji przesłanego i opublikowanego ogłoszenia ma tylko redakcja. W przypadku konieczności wprowadzenia zmian, prosimy o kontakt z nami. Staramy się, by ewentualne modyfikacje nie wprowadzały Czytelników w błąd. Prosimy o nieinwazyjne modyfikacje w opublikowanej ofercie, bez zmian np. dotyczących obowiązków na danym stanowisku lub wymagań pracodawcy, nazwy stanowiska, danych kontaktowych.

W jaki sposób wystawiane są faktury?

Faktury wystawione są pod koniec danego miesiąca kalendarzowego w formie elektronicznej i przesyłane na adres mejlowy podany w formularzu. Termin płatności wynosi standardowo 14 dni roboczych.