specjalista PR

PLN

Rolinger PR to butikowa agencja PR, w której wspieramy klientów w budowaniu widocznej marki. Specjalizujemy się w obsłudze firm z sektora MŚP, start-upów, mikrofirm i marek osobistych. Od blisko 10 lat budujemy strategie komunikacji oraz wizerunkowe. Nagłaśniamy inicjatywy w przestrzeni publicznej. Nasi klienci są w topowych mediach.

W związku z rozwojem agencji poszukujemy Specjalisty PR do współpracy.

Jakie będą Twoje zadania:

  • współtworzenie i realizacja strategii PR dla klientów,
  • budowanie relacji z klientem i prowadzenie go w procesie realizacji projektu,
  • pisanie oraz redagowanie artykułów, informacji prasowych, raportów, komentarzy eksperckich,
  • nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z mediami, influencerami oraz liderami opinii,
  • aranżowanie wywiadów, spotkań z mediami, a także udziału klienta na konferencjach w roli prelegenta,
  • aktualizowanie baz mediów do projektów.

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe,
  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w PR,
  • znasz rynek mediów, szczególnie media biznesowe,
  • lubisz lub interesują Cię projekty związane z budowaniem marki osobistej,
  • masz lekkie pióro, umiejętność redagowania tekstów i jasnego formułowania swoich myśli na piśmie,
  • jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej,
  • jesteś osobą zorganizowaną, samodzielną i sumienną,
  • jesteś osobą odpowiedzialną za powierzone zadania,
  • cenisz sobie elastyczną formę współpracy.

Co gwarantujemy:

  • elastyczny czas pracy,
  • pracę zdalną,
  • współpracę B2B lub umowę o dzieło,
  • udział w ciekawych, rozwojowych projektach,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów.

Kontakt

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@rolingerpr.pl
W temacie wiadomości prosimy wpisać: SPECJALISTA PR

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

CV powinno zawierać następującą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Rolinger Group Sp. z o.o. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Rolinger PR na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres ____ lat/ bezterminowo.”

Wyślij swoje zgłoszenie

Informacje o rekrutacji

Data dodania

Miejsce pracy

Rodzaj pracy

Wynagrodzenie brutto

PLN

Rodzaj stanowiska

Wymagane umiejętności

Benefity